نانا

بلوک (WP 5.0+ / گوتنبرگ)

این صفحه نمونه ای از کارهایی است که می توانید با ویرایشگر جدید وردپرس انجام دهید. ما مطمئن شده ایم که همه بلوک ها با سبک موضوع ما مطابقت دارند.

با عنوان شروع کنید

و داستانهای خود را با بلوک پاراگراف ادامه دهید. بلوک پاراگراف دارای همه گزینه های قالب بندی معمولی است که از ویرایشگر کلاسیک می دانید ، و همچنین برخی از ویژگی های جالب جدید – اندازه و رنگ فونت و همچنین کلاه رها کردن.

مطالب بیشتری اضافه کنید

به راحتی می توانید مطالبی مانند گالری بالا اضافه کنید. ویرایشگر جدید وردپرس دارای مجموعه ای از بلوک های موجود برای انواع محتوا است:

  • تصاویر
  • ویدیو و موزیک
  • نقل و قول
  • گالری
  • جدول ، ستون و دکمه
  • وغیره

علاوه بر این ، هر بلوک دارای سبک ها و تغییرات مختلفی برای انتخاب است. در مرحله بعد ، ما یک تصویر جلد تمام عرض را برای چاشنی چیزها اضافه می کنیم:

این یک تصویر جلد تمام عرض با پس زمینه ثابت است. خوب!

با تایپوگرافی بازی کنید

در ادامه ، بیایید ببینیم یک بلوک نقل قول چگونه به نظر می رسد. نقل قول ها در دو نوع وجود دارند – معمولی و بزرگ. علاوه بر این ، می توانید نقل قول های کششی را نیز اضافه کنید-اینها نیز در دو نوع وجود دارند-معمولی و جامد. حتی می توانید نقل قول های کششی را به صورت چپ ، راست ، پهن یا کامل عرض کنید ، درست مانند یک بلوک تصویر.

اگر می خواهید بخشی از متن خود را پاپ کنید ، بلوک های نقل قول بسیار مفید هستند!

تیم مکس

این صفحه مثال را به پایان می رساند. اگر آنچه را می بینید دوست دارید و آماده اید تا خلاقیت خود را آغاز کنید ، روی دکمه زیر کلیک کنید:

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.