شعبه مرکزی : بالاتر از میدان ملت ، سر پیچ شمس آباد ، پلاک 2

سوالات متداول

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید می توانید از طریقث فرم پایین صفحه سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

سلام ، برای اپیلاسیون کردن راه ساده ای وجود دارد و آن مراجعه به یکی از مراکز ما در سطح تهران است.

اپیلاسیون میتواند به کاهش مو منجر شود و روند رشد موها را به تاخیر بیاندازد ، البته این روند به مرور زمان تاثیر بر روی بدن دارد.

زمانی باید برای اپیلاسیون بروید که مو به اندازه دانه برنج رشد کرده باشد ، اگر از زمان هم بخواهیم در نظر بگیریم معمولا یک ماه یکبار اپیلاسیون باید انجام شود.

سلام ، پوستهای مختلف واکنشهای متفاوتی را نسبت به اپیلاسیون نشان میدهند ؛ اما شما انتظار قرمزی موقت ، برجستگی هیستامین که واکنش طبیعی بدن به کنده شدن مو از ریشه است را داشته باشید.

برخی خارش خفیف در زمان رشد مجدد موها را دارند ؛ هر چند مراقبت از پوست پس از اپیلاسیون به کاهش این عوارض کمک میکند. البته لوسیون های قبل و بعد از اپیلاسیون و دانش و ترفند هایی که توسط اپیلاسیون کاران برای شما استفاده میشود به کاهش درد کمک میکند.

سلام ، خیر عزیزم ، فعلا در هیچ شهرستانی نمایندگی نداریم.

 

سلام ، زمان رشد مو در اپیلاسیون دائم بیشتره ، البته بسته به افراد متفاوته و از 3 تا 6 هفته متغییره ، در روش معمولی هم از 2 تا 4 هفته متغییره. 

بله مواد دائم یا همان پیشرفته بسیار نتایج بهتری در بر دارد.

سلام ، بله عزیزم ، پرسنل ما با دانش و تجربه ای که دارند بسته به پوست و موی بدن شما موادی که بهترین جواب رو برای شما به همراه دارد را به شما توصیه میکنند.

سلام.
سوالی دارید؟