شعبه مرکزی : بالاتر از میدان ملت ، سر پیچ شمس آباد ، پلاک 2

ارایش دائمی ابرو

به گزارش برنا، این روزها ترند های زیبایی در حال تغییر و بهبود هستند و در این میان دنیای زیبایی و آرایشی نیز در زمینه آرایش دائم تغییراتی را از سرگذرانده است . ابرو ها قاب صورت شما را تکمیل می کنند . داشتن ابرو های خوش فرم همیشه جذابیت یک چهره را چند برابر می کنند.

همانطور که این روز ها در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و فیسبوک و شو های تلوزیونی و بازیگران و مدل ها و حتی در اطراف خود مشاهده می کنید، این روزها ابرو های پرپشت و طبیعی مد هستند . اما همه خانم ها به دلایل مختلفی چون بیماری های پوستی ، سرطان و مسائل وراثتی ، شانس داشتن ابرو های پرپشت و طبیعی را ندارند. اینجاست که صنعت آرایش های دائمی ابرو و تاتو های آرایشی به کمک می آیند. در سال های اخیر تکنیک های زیادی برای زیبا تر شدن ابرو ها ایجاد شده است.

 که در این میان روش های میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ ابرو از محبوبترین روش های آرایش دائمی ابرو هستند. با انجام روش های آرایش دائم دیگر نیاز نیست هر روز صبح قبل از رفتن به سر کار وقت زیادی را صرف آرایش ابرو ها کنید . همچنین هنگام شنا یا در گرمای تابستان هم دیگر نگران ریختن رنگ ابرو های خود نخواهید بود.

به لطف ابزاری که استفاده می‌شود بسیار دقیق و مانند ابروهای واقعی به نظر می رسد. ابزار آن مانند یک خودکار است که نوک آن یک تیغه شیب‌دار با 10-12 سوزن کوچک است. سوزن‌هایی که به پوست نفوذ می‌کنند و سطح پوست را می خراشند و سپس رنگدانه هایی که آن هم به انتخاب خود مشتری است ، را با سوزن های مخصوص در لایه اپیدرم بر روی پوست کاشته می شوند . با رسوب این رنگدانه ها تار های مو مانند ظریف و در عین حال بسیار طبیعی بر روی پوست شما ایجاد می شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟