شعبه مرکزی : بالاتر از میدان ملت ، سر پیچ شمس آباد ، پلاک 2

انواع لایت و رنگ

رنگ مو و هایلایت امروزه بین خانم ها بیشتر از قبل طرفدار پیدا کرده طوری که خانم ها همیشه به دنبال جدیدترین رنگ موهای سال هستند تا ظاهری جدید و زیبا به خود ببخشند. اگر مایل هستید موهایتان را کمی روشن تر از قبل کنید و تنوع ایجاد کنید پیشنهاد ما به شما هایلایت مو است, هایلایت شما را زیباتر میکند و باعث میشود موهایتان زیر نور خورشید بدرخشد.

نکته:وقتی که میخواهید موهایتان را هایلایت کنید باید عمق و بعد را در نظر بگیرید, هایلایت درجه روشنی متفاوتی دارد و باید با پایه رنگی مو هماهنگ باشد. اگر پایه رنگی گرمی دارید باید هایلایت باید هایلایت گرم داشته باشید و اگر پایه سردی دارید باید هایلایت شما سرد باشد.

رنگ مو و هایلایت های روشن

رنگ مو, مش مو و هایلایت های تیره و روشن مو مخصوص سال 2018 را در دنیای مد نمناک برایتان گردآوری کرده ایم تا مشاهده کنید و برای انتخاب رنگ موهایتان ایده بگیرید.

تصاویری که مشاهده میکنید شامل رنگ موهای آمبره, سامبره و بالیاژ و همچنین هایلایت هایی با تناژ تیره و روشن است به پیشنهاد میکاپ آرتیست های اروپایی .

 

در جواب سوال های لایت چیست. بایستی گفت خیلی اوقات تکنیک هایلایت مد نظر است. اصولا به معنی روشن بودن بالی مو و تیره تر بودن زمینه ی مو می باشد. متضاد این تکنیک لولایت است. در تکنیک لولولایت زمینه روشن است. پس قسمت بالای مو تیره است. با استفاده از مش فویلی یا سوزنی به راحتی موهای خود را تا پایه ۸ تا ۱۰ روشن نمایید. سپس رنگ را به صورت رنگساژ روی موهای خود یزنید. نتیجه کار هایلایتی زیبا است. در ضمن زیبایی هایلایت به طبیعی بودن |آن است. بنابراین سعی نکنید. زمینه مو و قسمتهای روشنتر مو از توناژهای متفاوت باشند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟