شعبه مرکزی : بالاتر از میدان ملت ، سر پیچ شمس آباد ، پلاک 2

آرایش دائمی صورت

حتماً شما هم چندین مرتبه در طول زندگی خود با این مشکل مواجه شده‌اید که برای آرایش کردن صورت به وقت زیادی نیاز و یا از روش صحیح آرایش صورت اطلاع دقیقی ندارید. امروزه روش‌های نو و جدیدی وارد بازار شده تا  صورت شما آرایش ثابتی   داشته باشد. با این روش  نه تنها چهره شما به طور دائم جذابیت خود را حفظ می‌کند، بلکه  به گذاشتن وقت زیاد برای آرایش صورت نیازی پیدا نمی‌کنید.

اما آرایش دائمی صورت، انواع گوناگونی دارد که هر کدام برای قسمت‌های مختلف  لب، ابرو، خط چشم با ماندگاری بالا باید انجام بپذیرد. آرایش دائمی با لوازم و تجهیزات مخصوص بر روی صورت انجام می‌شود. پس برای انجام آن نکات زیادی را باید دقت کنید. به دلیل آن‌که آرایش دائمی به صورت قرینه و صحیح بر روی دو طرف صورت باید انجام شود. یکی از این نکات، سپردن صورت خود به دست افراد دوره دیده با مهارت و تجربه لازم است. این افراد حتماً پس از گذارندن دوره‌های آموزشی خود باید گواهی‌نامه معتبر دریافت کرده باشند. علاوه بر آن که از رنگ‌های باکیفیت، با برندهای معتبر و شناخته شده باید استفاده کنند تا این رنگ‌ها در مدت زمان کوتاه کدر و یا کم‌رنگ نشوند. با آرایش دائمی صورت، از لوازم آرایشی به مراتب خیلی کمتر می‌توان استفاده کرد. بر خلاف تصور عده‌ای که فکر می‌کنند، آرایش دائمی صورت با عوارض جانبی همراه است.

باید گفت که اگر این کار توسط متخصصین انجام شود، هیچ عارضه‌ای در پی نخواهد داشت و تنها با رعایت نکات کوچکی از این عوارض می‌توان جلوگیری به عمل آورد. هر زمانی که تصمیم به انجام این کار داشتید، به غیر از حرفه‌ای بودن فرد از بهداشتی بودن لوازم و مکان مورد نظر نیز اطمینان باید حاصل کنید. همان‌طور که از اسم این آرایش پیدا است، به تمدید شدن آن نیازی نیست   و یا در برخی مواقع با گذشت زمان طولانی مدت، مجدداً باید تمدید شود. البته لازم به ذکر است که نوع و مراقبت از پوست در تمدید این نوع آرایش، تاثیر به سزایی دارد. تحقیقات اخیر ثابت کرده است که به مرور زمان و یا در اثر مبتلا شدن به برخی از بیماری‌ها، ابرو و مژه‌ها کم‌پشت و یا  بی‌مو می‌شوند.

این مورد  باعث می‌شود تا در روحیه افراد، تاثیر بدی داشته باشد. در برخی مواقع نیز، افراد برای تغییر در صورت خود دست به عمل جراحی می‌زنند. پس توصیه می‌شود تا برای حفظ روحیه و یا تغییر در صورت خود، آرایش دائمی  را انتخاب کنید. به دلیل آن‌که آرایش دائمی نه تنها بدون هیچ عارضه‌، بلکه  بنا به سلیقه شما انجام می‌شود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟