نانا

رنگ نارنجی مو را چگونه از بین ببریم؟

برای از بین بردن رنگ‌های نارنجی از موهای خود، می‌توانید از شامپوی رنگ دهنده آبی یا بنفش استفاده کنید که به طور خاص برای خنثی کردن برنجی طراحی شده است. همچنین می توانید برای دستیابی به رنگ موی مورد نظر به یک آرایشگر حرفه ای برای درمان اصلاح رنگ مراجعه کنید. مراقبت مناسب از موهای خود برای حفظ سلامت و شادابی آن بسیار مهم است.


بهترین رنگ روی پایه نارنجی

برای رنگ پایه با تن‌های نارنجی، رنگ‌های مکمل مانند آبی یا بنفش می‌توانند به خنثی کردن نارنجی و ایجاد ظاهری متعادل تر کمک کنند. ممکن است بخواهید سایه‌هایی مانند قهوه‌ای خاکستری یا بلوند سرد را برای مقابله با گرمای رنگ‌های نارنجی در نظر بگیرید. برای آشنایی با بهترین رنگ روی پایه نارنجی با ما همراه باشید.

قهوه‌ای روشن روی نارنجی

  1. رنگی که به مویتان تناژ نارنجی داده است باید تیره تر از رنگ موی بلوند خاکستری باشد. برای همین به درجه روشنی رنگ بلوند خاکستری دقت نمایید.
  2. رنگ به تمام نقاط مو برسد.
  3. به زمان درج شده بر جعبه رنگ دقت کنید. رنگ نباید کمتر یا بیش تر از زمان ذکر شده بر مو باقی بماند.

بلوند کردن تناژ نارنجی

  • از پودر دکلره و اکسیدان ۹ درصد استفاده نمایید.
  • اکسیدان بایدخیلی بیشتر از دکلره باشد.حد اک
  • کاسه ای غیر از فلزی برای ترکیب مواد استفاده نمایید.
  • رنگ مورا به تمام قسمت های مو به خوبی پخش کنید.
  • ترکیب به دست آمده به مدت سی دقیقه بر مو باقی بماند.
  • پس از گذشت این زمان موی خود را به خوبی بشویید.
  • حداقل فاصله زمانی بین دکلره کردن مو و رنگ کردن باید دو روز باشد.رنگ را بلافاصله بر مو نگذارید.

شامپوهای تثبیت کننده رنگ مو

شامپوهایی که به طور خاص برای کمک به حفظ و طولانی‌تر شدن رنگ مو طراحی شده‌اند، اغلب به عنوان شامپوهای ایمن یا محافظ رنگ شناخته می‌شوند. این شامپوها به گونه ای طراحی شده اند که بر روی موها ملایم بوده و در عین حال به قفل شدن رنگ و جلوگیری از محو شدن مو کمک می کنند. به دنبال شامپوهایی باشید که فاقد سولفات هستند و حاوی موادی مانند فیلترهای UV، آنتی اکسیدان ها و فناوری قفل کننده رنگ هستند تا به حفظ شادابی رنگ موهای شما کمک کنند. پیروی از دستورالعمل های روی بطری شامپو و استفاده مداوم از آن برای مشاهده بهترین نتایج در حفظ رنگ مو بسیار مهم است.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.