نانا

سالن زیبایی و اپیلاسیون نانا شعبه جمهوری

سالن زیبایی و اپیلاسیون نانا، یکی از سالن‌هایی که با پرسنل مجرب و دوره دیده، در سراسر تهران شعبات زیادی را توانسته ایجاد کند. یکی از این شعبات که اخیراً تاسیس شده، شعبه جمهوری است. سالن آرایشی نانا در شعبه جمهوری از فضای بسیار بزرگ و مجللی تشکیل شده است. نانا شعبه جمهوری در آدرس جمهوری، تقاطع آذربایجان و نواب، جنب مترو، مجتمع اداری سهیل، طبقه ۶، واحد ۶۰۱ آماده خدمات رسانی به بانوان محترم می‌باشد. برای رزرو نوبت و مسیریابی در گوگل مپ از دکمه های زیر استفاده کنید.در این شعبه سعی شده تا برای راحتی کار مشتری،  تمامی خدمات تخصصی مربوط به آرایشی، مو، اپلاسیون، ابرو، پوست، مژه  و ناخن انجام شود. آرایشی نانا در شعبه مربوطه، برای هر کدام از این خدمات پرسنلی جدا، مهارت دیده  و خوش اخلاق را به استخدام در آورده است.

علاوه بر آن‌که از هر کدام خدمات، نمونه کارهایی با عکس موجود است تا مشتری با اطمینان کامل، کار خود را به پرسنل بسپارد. در این سالن مجلل و بزرگ، پرسنل باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کنند.

به غیر از این مورد،  قبل از شروع کار ضدعفونی فضای سالن نیز الزامی است. شعبه جمهوری، برای مشتریان خود به گونه‌ای تعیین وقت می‌کند تا سالن دچار ازدحام و شلوغی نشود. سالن آرایشی نانا در شعبه مورد نظر،  تمام روزهای هفته به غیر از جمعه‌ها از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ بعد از ظهر به صورت یک‌سره در خدمات شما مشتریان عزیز است.

ابرو۸۰
اصلاح۵۰
اصلاح گردن۲۰
رنگ ابرو۱۵
WAX۸۰
WAX گردن۳۰
کوپ۱۶۰
کاشت ناخن پودر + پلی ژل۳۳۰
کاور ناخن پودر + پلی ژل۲۶۰
ترمیم ناخن پودر + پلی ژل۱۴۰
لمینت ناخن۱۷۰
کاشت شصت پا۱۴۰
ترمیم شصت پا۱۱۰
کاشت کل پا۱۷۰
ترمیم کل پا۱۴۰
مانیکور روسی
مانیکور VIP۱۵۰
پدی کور درمانی۲۸۰
پدی کور VIP۲۳۰
پدی کور پدی ژل۲۵۰
تاپ ژل۳۰ و ۴۰
ناخن شکسته۲۰
اضافه مواد۳۰ و ۴۰
ریمو ژلیش۴۰
ریمو کاشت۱۰۰
پارافین دست۱۰۰
پارافین پا۱۲۰
ژلیش روی ناخن طبیعیاز ۱۲۰
ژلیش ساده۸۰
ژلیش شاین۱۱۰
فرنچ و فرنچ طرح دار۱۲۰ – ۱۵۰
آمبره۱۵۰
داستر۱۲۰
کهکشانی و چشم گربه ای۱۲۰
آیس و دیسکو۱۲۰
کروم۱۲۰
طراحی (هر انگشت)از ۲۰

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.