نانا
جدیدترین متدها و مدل‌ های آرایش ابرو

جدیدترین متدها و مدل های آرایش ابرو

در سال‌های اخیر، تغییر ترندهای ابرو سریع‌تر از همیشه بوده است. ابروهای نازک زنانه در دهه 90 طرفداران زیادی داشت، اما امروزه مدل ابرو پهن جای آن را گرفته و به مد روز تبدیل شده است. مدل ابرو پهن چهره را طبیعی و دخترانه تر نشان می‌دهد. بسیاری از بانوان از طریق روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ و فیبروز، ابروهای خود را پهن می‌کنند تا جذاب‌تر شوند. لازم به ذکر است که مدل ابرو پهن خود نیز دارای مدل‌های مختلفی است که هر کدام تاثیر زیادی در آراستگی چهره دارند. در این مقاله، درباره انواع متدها و مدل های آرایش ابرو مطالبی آورده شده است.

انواع مدل های آرایش ابرو

مدل های آرایش ابرو در سال‌های اخیر دستخوش تغییرات زیادی بوده است. زمانی ابروهای نازک زنانه مد بود، اما امروزه مدل ابرو پهن جای آن را گرفته است. انواع مدل های آرایش ابرو عبارتند از:

مدل ابروی اسپرت

این مدل ابرو در میان دختر خانم‌های جوان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. در این مدل ابروها ساده و طبیعی هستند و بر روی صورت همه افراد با هر فرم و حالتی زیبا به نظر می‌آیند. در مدل ابروی اسپرت ابروها به صورت صاف نیستند، بلکه در قسمت کمان کاملا شکسته و حالت دار می‌شوند. با این مدل ابرو چهره جوان‌تر و جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌آید.

مدل ابروی پهن و کوتاه

مدل ابروی پهن و کوتاه که طرفداران زیادی دارد، چهره شما را بازتر می‌کند و به چشم‌های شما فرم و حالتی زیبا می‌دهد. البته باید به این نکته توجه داشت که از آنجایی که ابروها کوتاه هستند، غالبا چشم‌ها کوچکتر به نظر می‌رسند. در این مدل، ابرو قبل از رسیدن به انتهای چشم به پایان می‌رسد. برای افرادی که صورت بیضی دارند، این مدل ابرو می‌تواند بهترین و ایده‌آل‌ترین گزینه باشد.

مدل ابروی پهن و بلند

این مدل ابرو برای افرادی که چشم‌های ریزی دارند، گزینه بسیار مناسبی است و می‌تواند زیبایی چهره آن‌ها را چندین برابر کند. هرچه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد، چشم‌ها درشت‌تر به نظر می‌آیند.

مدل ابروی پهن و صاف

در این مدل، ابرو هیچ قوسی ندارد و ابتدا و انتهای آن در تمام سطح صاف است. این مدل بسته به سلیقه شما می‌تواند کوتاه یا بلند باشد. از آنجایی که مدل ابروی پهن و صاف باعث می‌شود فرم صورت بیضی‌تر و کوتاه‌تر به نظر آید، برای افرادی که صورت‌ لاغر و کشیده دارند، بسیار مناسب است، زیرا فرم صورت را گردتر نشان می‌دهد.

مدل ابروی کرکی

امروزه، این مدل ابروی طبیعی یکی از پرطرفدارترین مدل‌های آرایش ابرو است و می‌تواند هر فرمی از کوتاه یا بلند داشته باشد. با استفاده از یک برس اسپولی ابروهای خود را شانه کنید و آن‌ها را به سمت بالا فرم دهید. سپس از یک ژل شفاف برای ایجاد بافت حاشوری در ابرو استفاده کنید.

مدل ابروی نازک زنانه

این مدل ابرو در سال‌های اخیر طرفداران زیادی نداشته است، زیرا امروزه مدل ابرو و آرایش بیشتر به سمت طبیعی بودن سوق پیدا کرده است. ابروهای باریک و به ویژه کوتاه، اندازه چشم‌ها را کوچک‌تر و صورت‌های لاغر و کشیده را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهند. به همین دلیل بیشتر مناسب صورت‌های گرد و مربعی می‌باشند.

جدیدترین متدهای آرایش ابرو

امروزه، روش‌های بسیاری برای اصلاح ابروهای نازک، کم پشت و ناقرینه وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ابروهای پهن و زیبا داشته باشید. برخی از انواع این روش‌ها عبارتند از:

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ در واقع روش پیشرفته تاتوهای سنتی است. در این روش نواحی خالی و ناقص ابروها با کاشت رنگ در پوست پر می‌شوند و ظاهری بسیار شبیه به ابروهای طبیعی ایجاد می‌شود. میکروبلیدینگ یک آرایش دائم برای ابروهاست که نتایجی بسیار طبیعی و واقعی ارائه می‌دهد. این کار توسط ابزار خاص و افراد متخصص انجام می‌شود.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو به فرآیند کاشت رنگدانه زیر پوست توسط یک قلم دستی با عنوان قلم تاچ یا هولدر کفته می‌شود که معروف‌ترین سبک میکروبلیدینگ است. این روش با رنگ و سوزن فیبروز بر پایه الگوی طبیعی ابرو انجام می‌شود. یعنی جهت خط‌ها دقیقا هم جهت با موهای ابرو است که باعث هماهنگی و زیبایی بیشتر کار می‌شود و ظاهری کاملا طبیعی به ابرو می‌دهد.

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن به عنوان آرایش نیمه دائمی، فرآیندی است که در آن رنگدانه‌های معدنی توسط سوزن‌های میکرو به صورت کاملا طبیعی در زیر لایه سطحی پوست کاشته می‌شوند. این روش جایگزینی بی خطر و طبیعی برای آرایش روزانه است و در طول روز نیاز به تجدید ندارد. افرادی که دارای نواقصی در ابروهای خود هستند، می‌توانند از میکروپیگمنتیشن برای رفع آن‌ها و خوش فرم شدن ابروهای خود استفاده کنند.

سخن پایانی

مدل ابرو پهن زیباترین و جدیدترین مدل ابرو است و طرفداران زیادی دارد. بسیاری از ستاره‌ها و مدل‌های مطرح جهان از این مدل ابرو برای ابروهای خود استفاده می‌کنند. اگر ابروهای پهنی ندارید می‌توانید با استفاده از روش‌های طبیعی مانند سایه و ژل ابرو یا روش‌هایی مانند تاتو، میکروبلیدینگ و … به مدل ابرو دلخواه خود دست یابید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.