نانا
هر آنچه درباره آرایش ابرو باید بدانید

هر آنچه درباره آرایش ابرو باید بدانید

ترندهای ابرو ممکن است بیایند و بروند، اما ابروهای پرپشت همیشه طرفدار داشته است. اگر اخیرا در نظافت ابروهای خود دچار مشکل شده‌اید یا به طور طبیعی از داشتن ابروهای پرپشت برخوردار نیستید، نگران نباشید. امروزه محصولات آرایشی بسیاری هستند که می‌توانند به شما کمک کنند ابروهای خود را به حالت طبیعی درآورید.


از مدادها و پودرها گرفته تا ژل‌ها و پمادها، در این مقاله، درباره هر نوع محصولی که برای آرایش ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، مطالبی آورده شده است.

واکس ابرو

برای دستیابی به آرایشی ماندگار واکس ابرو را انتخاب کنید. مانند پرایمرهای آرایشی، واکس‌های ابرو برای چسباندن مواد و پودرهای آرایشی به کار می‌روند. برای این منظور در امتداد طرح کلی ابرو با یک برس کوچک زاویه دار، واکس را روی قوس ابروی خود بمالید. با استفاده از یک برس اسپولی (spoolie brush)، ابزاری برای شکل دادن به ابرو که شبیه به برس ریمل است، به آرامی واکس را به بقیه قسمت‌های ابروی بزنید. این کار را با مداد یا پودر ابرو تکمیل کنید.

پودر ابرو

پودرهای فشرده برای ایجاد رنگ تدریجی عالی هستند. بسیاری از پالت‌ها حداقل دارای دو رنگ هستند، بنابراین می‌توانید رنگ مورد نظر خود را بسازید. با استفاده از یک برس زاویه دار به آرامی سایه روشن‌تر را اعمال کنید، سپس رنگ تیره‌تر را از قوس تا دم ابرو بزنید.

برای حداکثر ماندگاری، پودر را روی واکس ابرو قرار دهید. اگر واکس ندارید، از پرایمر سایه چشم خود برای ابروهایتان استفاده کنید.

مداد ابرو

مداد ابرو بهترین انتخاب برای پر کردن ابروهای نازک یا بیش از حد اصلاح شده است. با این حال، به خاطر داشته باشید که کار با مداد ابرو ممکن است کمی دشوار باشد. مدادهایی که به طور خاص برای ابروها طراحی شده‌اند، معمولا قوام پودری بیشتری دارند و کار کردن با آن‌ها آسان‌تر است. کلید استفاده اط آن‌ها، ضربات کوچک و مو مانند است.

هنگام استفاده از مداد، از تاج ابرو خود (نزدیک بینی) شروع کنید و به آرامی به سمت دم ابرو حرکت کنید. از رنگی استفاده کنید که نیم درجه روشن‌تر از ابروهای طبیعی شما باشد، زیرا روغن‌های روی پوست ما می‌توانند رنگدانه را اکسید کرده و آن را تیره‌تر نشان دهند.از یک برس اسپولی برای کمک به پخش کردن مواد استفاده کنید.

ژل‌های شفاف و رنگی ابرو

ژل ابرو روی ابروهای ضخیم طبیعی بهترین عملکرد را دارد.یک ژل شفاف معادل اسپری مو برای ابروها است که به ثابت نگه داشتن ابرو کمک می‌کند. ژل‌های رنگی روشی برای تیره کردن موهای بور، پوشاندن موهای سفید یا حتی روشن کردن ابروی بیش از حد تیره هستند. به سادگی ژل را در امتداد و از میان ابروهای خود رو به بالا و یکنواخت با تمرکز روی انتهای دم بکشید.

پماد ابرو

مانند ژل‌های شفاف و رنگی، پمادها پوشش رنگی برای تمام روز ارائه می‌دهند. استفاده از آن‌ها نسبت به سایر محصولات ابرو چالش برانگیزتر است، زیرا رنگدانه بیشتری دارند. روی قوس ابروی خود تمرکز کنید و با یک برس اسپولی رنگ را در کل ابرو پخش کنید.

ماژیک ابرو

ماژیک‌ها دارای نوک نمدی با یک رنگدانه شفاف هستند که اجازه می‌دهد رنگ به تدریج اعمال شود. مانند مداد ابرو، ماژیک ابرو طرحی شبیه به مو ارائه می‌دهد و پر کردن نقاط پراکنده با آن بسیار راحت‌ است. آن‌ها یک راه عالی برای دستیابی به ابروهایی پر رنگ و ماندگار هستند. به سادگی به ضربات ظریف مو مانند در طول ابرو خود در جهت رشد مو استفاده کنید.

قلم و ریمل تاتو

آرایش ابرو با قلم تاتو برای چند روز ماندگاری دارد. آن‌ها یک انتخاب عالی برای تیره کردن ابروهایی با رنگ روشن هستند و جایگزین موقت به جای رنگ کردن ابرو، میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ می‌باشند. استفاده از تینت ابرو نیز سرگرم کننده است: به سادگی آن را بمالید، بگذارید خشک شود و آن را بردارید تا ابروهای رنگی که بین 3 تا 7 روز دوام دراند، ظاهر شوند. هر گونه اشتباه در اعمال تینت ابرو را به سرع با استفاده از یک پنبه قبل از خشک شدن اصلاح کنید.

سخن پایانی

آرایش ابرو تاثیر به سزایی در زیبایی چشم و صورت دارد. حتی اگر جز آن دسته از افرادی هستید که اهل آرایش روزانه نیستید، همواره تلاش کنید تا ابروهای تمیز و مرتبی داشته باشید. جالب است بدانید که استفاده از راهکارهای طبیعی برای پر پشت شدن ابروها هم تاثیر قابل توجهی در چهره شما خواهد داشت.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.