نانا
آرایش دائمی ابرو

آرایش دائمی ابرو چیست؟

محبوبیت آرایش دائمی ابرو در سال‌های اخیر افزایش یافته است، زیرا روشی مطمئن و اثبات شده برای داشتن ابروهایی با ماندگاری طولانی و طبیعی ارائه می‌دهد. این فرآیند شامل قرار دادن رنگ به صورت مستقیم زیر پوست با استفاده از سوزن‌های مخصوص است. رنگ به قدری ظریف داخل پوست طراحی می‌شود که با ابرو واقعی تفاوتی نخواهد داشت.


آرایش دائمی ابرو فرآیندی است که زنان بیشتر برای حفظ ابروهای زیبا با افزایش سن و نازک شدن ابروهای خود به آن روی می‌آورند. در برخی موارد، افراد به دلیل نقص در ابروهای خود و تغییر شکل ابروها، آرایش دائمی ابرو می‌کنند.

این روش می‌تواند ابروهایی زیبا برای شما به ارمغان بیاورد و چهره شما را همیشه آراسته و مطلوب نشان دهد.

نحوه عملکرد آرایش دائمی ابرو

آرایش دائمی ابرو به سادگی باعث می‌شود که همیشه آرایش کرده به نظر برسید. این روش مخصوصا برای افرادی که ابروهای نازک دارند مفید است.

در واقع، آرایش دائمی ابرو کمی شبیه به تاتو است. رنگدانه با یک سوزن توخالی اعمال می‌شود که رنگ را در پوست آزاد می‌کند. قبل از انجام این روش، شما باید با متخصصان این کار برای تعیین دقیق رنگدانه مورد نظر خود ملاقات کنید. آن‌ها همچنین طرحی از جایی که رنگدانه قرار خواهد گرفت، طراحی می‌کنند.

در بیشتر موارد، نیاز به ترمیم وجود دارد و افراد باید برای رفع نواقص احتمالی به ابرو کار خود مراجعه کنند. باید توجه داشته باشید که چند هفته طول می‌کشد تا رنگدانه به رنگ مورد نظر شما تغییر کند.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ آرایش دائمی ابرو را به سطح جدیدی رسانده است.این روش به فرآیند استفاده از ابزار مخصوص برای قرار دادن رنگدانه زیر پوست اشاره دارد. قلم میکروبلیدینگ (blade) ابزار کوچکی است که دارای سوزن‌های بسیار ظریفی می‌باشد که برای حک کردن خطوط مو مانند ابروها استفاده می‌شود. این اجازه می‌دهد تا کار دقیق‌تر از سوزن معمولی انجام شود.

با استفاده از میکروبلیدینگ، متخصصان می‌توانند ابروهایی ایجاد کنند که بیشتر شبیه به ابروهای طبیعی است. این روش همچنین می‌تواند ابروهای فعلی را تقویت یا حتی تغییر شکل دهد. همانند سوزن، رنگدانه در زیر لایه اول پوست تزریق می‌شود. اما از آنجایی که معمولا به عمق پوست نفوذ نمی‌کند، مدت زیادی طول نمی‌کشد تا به رنگ انتخاب شده توسط شما تبدیل شود.

ابروهایی که توسط میکروبلیدینگ ایجاد می‌شوند، نیمه دائمی محسوب می‌شوند. آن‌ها معمولا بین یک تا سه سال دوام می‌آورند.

همچنین می‌توان از این روش برای تقویت یا بازسازی ابروهای فعلی استفاده کرد که ممکن است به دلیل افزایش سن یا برداشتن بیش از حد نازک شده باشد. متخصصان در یک مرکز زیبایی می‌توانند به شما کمک کنند تا رنگدانه مناسبی را برای مطابقت با ابروهای فعلی خود انتخاب کنید. هنگام تصمیم گیری در مورد رنگدانه، رنگ پوست خود را نیز باید در نظر بگیرید.

سخن پایانی

هنگام پیدا کردن مکان مناسب برای انجام کار روی ابروهای خود، مهم است که یک شخص حرفه‌ای با سال‌ها تجربه در این زمینه را انتخاب کنید. همیشه قبل از انجام هر روش، در مورد آن تحقیق کنید و با یک متخصص مشورت کنید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.