نانا
معرفی بهترین مارک های موم اپیلاسیون در ایران

معرفی بهترین مارک های موم اپیلاسیون در ایران

موم اپیلاسیون دارای چسبندگی فوق العاده‌ است و به همین دلیل می‌تواند باعث کنده شدن موهای زائد از ریشه شود. با استفاده مکرر از موم اپیلاسیون، موها کم پشت و نازک می‌شوند. این موم برای افرادی مناسب است که موهای زائد ضخیمی دارند.


موم‌ها انواع مختلفی دارند که برای لایه برداری از پوست و از بین بردن سلول‌های مرده پوست و رفع موهای زائد به صورت عمقی و ریشه‌ای ابزاری مناسب می‌باشند.

با انتخاب یک موم مناسب و با کیفیت می‌توانید به نتیجه دلخواه خود دست یابید. در این مقاله، ما به معرفی بهترین مارک های موم اپیلاسیون در ایران برای از بین بردن موهای زائد می‌پردازیم. همچنین مزایای آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

موم سرد خشابی عش مدل آلوئه ورا مقدار 150 گرم

موم سرد خشابی عش مدل آلوئه ورا، فاقد ویتامین و عصاره است و مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی می‌باشد. این موم نیاز به دستگاه گرمکن مخصوص ندارد و دارای دو عدد پد اپیلاسیون و دو عدد لوسیون بعد از اپیلاسیون است. با استفاده از پدهای ضد حساسیت یا به طور مستقیم مواد خشاب را روی موضع مالش دهید.

موم سرد عسلی پروین حجم 750 گرم

موم سرد عسلی پروین فاقد ویتامین است. این موم حاوی عصاره عسل و مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی می‌باشد. قوطی موم سرد را روی آب یا روی بخار آب و یا در مایکروویو به اندازه کافی حرارت دهید. سپس موم را با کاردک در جهت رویش مو به صورت لایه‌ای نازک روی پوست بمالید. پارچه‌ای را مستقیما روی موم فشار داده و با حرکتی سریع در خلاف جهت رویش مو و موازی با پوست بکشید. سپس محل را با آب شستشو دهید.

موم سرد خشابی عش مدل Honey مقدار 150 گرم

موم سرد خشابی عش مدل Honey فاقد ویتامین و عصاره است و مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی می‌باشد. این موم نیاز به دستگاه گرمکن مخصوص ندارد و دارای دو عدد پد اپیلاسیون و دو عدد لوسیون بعد از اپیلاسیون است. یکی از این لوسیون‌ها حاوی عصاره آلوئه ورا و جلبک دریایی و دیگری دارای ویتامین B5، C و E است. با استفاده از پدهای ضد حساسیت یا به طور مستقیم مواد خشاب را روی موضع مالش دهید.

موم موبر آذر بیوتی کد 3030 وزن 300 گرم

موم موبر آذر بیوتی کد 3030 فاقد ویتامین و عصاره است و مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی می‌باشد. این موم برای اصلاح موهای زائد صورت مناسب است.

موم موبر کنز کد 30 حجم 300 گرم

موم موبر کنز کد 30 ضد حساسیت و فاقد ویتامین است. این موم حاوی عصاره ‘گل رز و مخصوص بانوان و آقایان و مناسب برای استفاده در سالن‌های زیبایی می‌باشد. همچنین حاوی لوسیون بعد از اصلاح، کاردک و دستمال است. این موم برای اصلاح موهای زائد صورت و بدن مناسب است.

موم موبر پانته آ مدل آدامسی وزن 300 گرم

موم موبر پانته آ مدل آدامسی ضد حساسیت و فاقد ویتامین است. این موم حاوی عصاره آلوئه ورا است و مخصوص استفاده برای بانوان و آقایان می‌باشد. موم آدامسی را با ورز دادن در دست آماده مصرف کنید. این موم نیاز به استفاده از پد ندارد و وقتی روی پوست می‌مالید به صورت یک لایه نازک به راحتی کنده می‌شود.

موم موبر هرمودر مدل آلوئه ورا کد 3 وزن 750 گرم

موم موبر هرمودر مدل آلوئه ورا حاوی عصاره آلوئه ورا است. این موم مناسب بانوان و آقایان است و در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

با استفاده از بهترین مارک های موم اپیلاسیون می‌توانید موهای زائد بدن و صورت خود را در خانه یا در سالن‌های زیبایی از بین ببرید. این روش هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و باعث نرمی و لطافت پوست شما خواهد شد. برای دریافت بهترین نتیجه باید دستور العمل‌های هر موم را مطابق با راهنمای درج شده بر روی آن استفاده کنید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.