نانا
قیمت اپیلاسیون کامل بدن و دست چقدر است؟

قیمت اپیلاسیون کامل بدن و دست چقدر است؟

قیمت اپیلاسیون با توجه به جنسیت فرد درخواست کننده خدمات متفاوت است، زیرا حجم و ضخامت موهای بدن خانم‌ها و آقایان با یکدیگر متفاوت است. همچنین با توجه به اینکه شما درخواست خدمات اپیلاسیون دائمی موهای زائد بدن را دارید یا صرفا یک اپیلاسیون موقت با ماندگاری 4 تا 6 هفته را دارید، هزینه اپیلاسیون شما تغییر می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت قیمت اپیلاسیون دائمی بیشتر از قیمت اپیلاسیون موقت است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت اپیلاسیون

  • جنسیت فرد درخواست کننده اپیلاسیون: قیمت اپیلاسیون با توجه به زن یا مرد بودن فرد درخواست کننده خدمات متفاوت است.
  • ناحیه مورد نظر بدن برای اپیلاسیون: ناحیه‌ای از بدن که قرار است اپیلاسیون روی آن انجام شود، از عوامل تاثیر گذار بر هزینه اپیلاسیون است.
  • نوع موم مصرف شده برای اپیلاسیون: هزینه انواع موم‌های گیاهی، ذغالی، شکلاتی، توت فرنگی و … متفاوت است. همچنین خارجی یا ایرانی بودن موم نیز بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد.
  • محل ارائه دهنده خدمات اپیلاسیون: هزینه اپیلاسیون از یک مرکز اپیلاسیون تا مرکز بعدی بسته به موقعیت جغرافیایی و گستردگی خدمات متفاوت است.

هزینه اپیلاسیون نواحی مختلف بدن خانم‌ها چقدر است؟

لیست هزینه اپیلاسیون با موم به سه گروه خدمات معمولی، میکس و پیشرفته طبقه‌بندی می‌شود که برای هر کدام از اعضا و نواحی بدن متفاوت است. معمولا قیمت‌های اعلام شده در لیست قیمت اپیلاسیون، برای هر عضو زوج بدن مثل دست یا پا دو برابر می‌شود.

به‌ طور مثال، قیمت اپیلاسیون بیکینی برای سه گروه خدماتی معمولی، میکس و پیشرفته به‌ ترتیب، 30، 41 و 53 هزار تومان است. قیمت اپیلاسیون پا در همین چارچوب قیمت‌گذاری بین 39 تا تقریبا 73 هزار تومان متغیر است. برای اپیلاسیون دست‌ها هم باید بسته به انتخاب خدماتی که دارید از 32 تا 55 هزار تومان هزینه در نظر بگیرید. هرکدام از نواحی کمر، گردن، شکم، باسن و زیر بغل هم در کمترین حالت 8 هزار تومان تا بیشترین مبلغ یعنی 19 هزار تومان در نوسان است. انجام اپیلاسیون ناحیه دلکته هم 30 تا 50 هزار تومان قمیت‌گذاری می‌شود.

هزینه اپیلاسیون نواحی مختلف بدن آقایان چقدر است؟

لیست هزینه اپیلاسیون مردانه با توجه به نواحی مختلف بدن و بر اساس استفاده از موم ایرانی یا خارجی متفاوت است. ناحیه گردن کمترین هزینه و نواحی سینه و شکم، پاها و دست‌ها، کتف و پشت بیشترین هزینه را دارند.

تعرفه قیمت اپیلاسیون در مرکز اپیلاسیون نانا

با توجه به موارد ذکر شده در بالا، تعرفه خدمات آرایشی و اپیلاسیون متغیر است. تعرفه اپیلاسیون و خدمات زیبایی نانا را در این لینک مشاهده کنید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.